پارکینسون

نوشیدن قهوه ممکن است شانس شما برای توسعه آلزایمر , پارکینسون را کاهش دهد .

منبع :

شبکه بهداشت دانشگاه

خلاصه :

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که نوشیدن قهوه ممکن است شما را در برابر توسعه بیماری آلزایمر و پارکینسون محافظت کند .

سالانه حدود ۱۲ میلیارد فنجان قهوه در سراسر جهان مصرف می‌شود .

مطالعه جدیدی در خارج از موسسه تحقیقات مغز , بخشی از موسسه تحقیقاتی موسسه تحقیقات فدرال , نشان می‌دهد که ممکن است بیش از یک افزایش در انرژی و توجه روز صبح وجود داشته باشد . نوشیدن قهوه همچنین ممکن است از شما در برابر توسعه بیماری آلزایمر و پارکینسون محافظت کند .

به نظر می‌رسد مصرف قهوه با کاهش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و بیماری پارکینسون ارتباط دارد . " اما ما می‌خواستیم بررسی کنیم که چرا این ترکیبات دخیل هستند و چگونه ممکن است کاهش شناختی مرتبط با سن را تحت‌تاثیر قرار دهند . " "

او یک زیست‌شناس بود که یک زیست‌شناس بود . تیم تصمیم گرفت سه نوع مختلف قهوه را بررسی کند .

یکی از آن‌ها می‌گوید : " این کباب سیاه و کافیین دار هر دو دارای توانایی‌های یک‌سان در آزمایش‌های تجربی اولیه ما بودند . " بنابراین ما در ابتدا مشاهده کردیم که اثر حفاظتی آن نمی‌تواند به دلیل کافئین باشد . "

او سپس گروه ترکیبات شناخته‌شده‌ای را شناسایی کرد که در نتیجه فرآیند برشتهکردن دانه‌های قهوه به وجود می‌آید . این پروتئین منحصر به فرد است زیرا تنها ترکیب مورد بررسی در مطالعه است که مانع از آن می‌شود - - یا به جای آن - - - هم بتا آمیلوئید و هم پروتئین تاو , دو قطعه پروتئینی مشترک در آلزایمر و پارکینسون . " بنابراین ما یک بازدارنده متقابل هستیم . خیلی جالب بود , انتظار آن را نداشتیم . ویور می‌گوید "

همانطور که برشتهکردن منجر به مقادیر بالاتری از قهوه می‌شود , به نظر می‌رسد که قهوه برشته شده بسیار بیشتر از قهوه برشته شده باشد .

این اولین باری است که کسی بررسی می‌کند که چگونه با پروتئین‌هایی که مسئول آلزایمر و پارکینسون هستند ارتباط برقرار کند . گام بعدی بررسی این است که این ترکیبات چقدر مفید هستند و آیا آن‌ها توانایی ورود به جریان خون را دارند یا از سد خونی مغزی عبور می‌کنند . "

این یک ترکیب طبیعی در مقابل است . رب .

" مادر طبیعت شیمیدان بسیار بهتری از ما است و طبیعت مادر می‌تواند این ترکیبات را بسازد . اگر یک ترکیب پیچیده دارید , بهتر است که آن را در یک گیاه بکارید , محصول را برداشت , محصول را آسیاب کنید و آن را استخراج کنید تا اینکه سعی کنید آن را بسازید . "

اما او اقرار می‌کند که قبل از اینکه بتواند به گزینه‌های درمانی بالقوه تبدیل شود , تحقیقات بیشتری مورد نیاز است .

" آنچه که این مطالعه انجام می‌دهد شواهد اپیدمیولوژیک و تلاش برای اصلاح آن است و نشان می‌دهد که در واقع مولفه‌هایی در قهوه وجود دارند که برای دور کردن کاهش شناختی مفید هستند . جالب است اما آیا ما پیشنهاد می‌کنیم که قهوه یک درمان است ? مطلقا ً نه . "

شناخت پتانسیل ژن‌درمانی برای اختلالات عصبی

ژن‌درمانی برای اختلالاتی مانند اسکلروز جانبی آمیوتروفیک ( als) و بیماری پارکینسون باعث موفقیت در مدل‌های حیوانی شده‌است.

منبع :

انجمن علوم اعصاب

خلاصه :

یافته‌های امیدوارکننده از مطالعات حیوانی بالینی , پتانسیل درمانی ژن برای درمان اختلالات عصبی لاعلاج را نشان می‌دهد . دانشمندان با موفقیت از ژن‌درمانی برای کاهش پیشرفت و بهبود علایم اختلالات مانند اسکلروز جانبی آمیوتروفیک ( als) و بیماری پارکینسون استفاده کرده‌اند .

منبع سایت

علم روز


مشاوره روانشناسی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: قهوه ,پارکینسون ,بیماری ,آلزایمر ,بررسی ,کاهش ,نشان می‌دهد ,نوشیدن قهوه ,ژن‌درمانی برای ,بیماری آلزایمر ,بیماری پارکینسون ,اسکلروز جانبی آمیو
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جامع مقالات ترازو دبیرستان شهدای صنف گردبافان کارکده سی گل آلفا 9 دهکده تفریح و سرگرمی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان یکتا فنر jahansole گروه برنامه نویسی هسنا