ماده

این تیم با دو ماده شیمیایی موجود در گیاهانی که خواص دارویی را نشان داده‌اند , شروع به کار کرد . این تیم سه نامزد را براساس توانایی آن‌ها برای محافظت نورون‌ها از مسمومیت چندگانه مرتبط با مغز پیر , سنتز کرد . این آزمایشگاه نشان داد که این سه نامزد ساختگی ( شناخته‌شده به نام‌های دی فنیل , تری فنیل و کورکومین ) , افزایش مارکرهای ملکولی پیری و همچنین کاهش طول عمر موش‌ها و مگس‌ها را کاهش دادند .

از همه مهم‌تر , این گروه نشان داد که مسیرهای مولکولی درگیر با این دو نامزد , همانند دو ترکیب سنتتیک دیگر هستند که برای گسترش طول عمر بسیاری از حیوانات شناخته شده‌اند . به همین دلیل و براساس نتایج مطالعات قبلی , این تیم اعلام می‌کند که کورکومین و سه نفر از کاندیداهای هر یک از سه کاندیدا در نظر گرفته می‌شوند .

گروه اکنون بر روی گرفتن دو gnp ها در آزمایش‌های بالینی انسان متمرکز شده‌است . این ترکیب در حال حاضر در مطالعات سم‌شناسی حیوانات مورد نیاز برای شروع آزمایش‌ها بالینی مورد نیاز است . مشتق کورکومین مشتق از کورکومین , تحت بررسی fda برای شروع آزمایش‌ها کلینیکی در اوایل سال بعد می‌باشد . این گروه در نظر دارد از نشانگرهای بیوشیمیایی برای افزایش سن به آزمایش‌های بالینی استفاده کند تا اثرات بالقوه ای را ارزیابی کند .

ماهر می‌گوید : " از آنجا که ما متوجه شدیم که ترکیبات طبیعی کورکومین و کورکومین در دسترس هستند و به صورت تجاری به عنوان مکمل در دسترس هستند , اکنون می‌توانند برخی مزایای درمانی داشته باشند . "

مطالعات دیگر در آزمایشگاه مشخص می‌کنند که آیا این ترکیبات در خارج از مغز تاثیر دارند یا خیر. شوبرت می‌گوید : " اگر این داروها برای سیستم‌های بدن دیگر مزایایی دارند , مانند حفظ عملکرد کلیه و سلامت کلی ماهیچه‌ها , آن‌ها می‌توانند به روش‌های دیگری برای درمان یا جلوگیری از بیماری‌های پیری استفاده شوند . "

محققان می‌گویند که کشف این کاندیداهای مواد مخدر , مدل کشف دارو را تایید می‌کند , آن‌ها به عنوان یک روش مقبول برای شناسایی ترکیبات اضافی gnp که به افزایش سن سالم کمک می‌کنند , توسعه یافته‌اند . این امر می‌تواند باعث تسریع خط لوله برای درمان بیماری‌های پیری شود که در حال حاضر هیچ درمانی وجود ندارد .

بیماری‌های آلزایمر و قلبی عروقی در برخی از بیماران مشترک هستند.

خلاصه :

براساس یک مطالعه جدید , ممکن است ژنتیک برخی افراد را مستعد بیماری آلزایمر و سطوح بالای چربی‌های خون مانند کلسترول , یک ویژگی مشترک بیماری‌های قلبی و عروقی باشد .

ژنتیک ممکن است برخی افراد را مستعد بیماری آلزایمر و سطوح بالای چربی‌های خون مانند کلسترول , یکی از ویژگی‌های مشترک بیماری‌های قلبی - عروقی باشد .

این تحقیق داده‌های ژنوم را از بیش از ۱۴۰ میلیون نفر تجزیه و تحلیل کرده و آن را به یکی از بزرگ‌ترین مطالعات ژنتیک آلزایمر تبدیل کرده‌است . نویسندگان امیدوارند که این یافته‌ها منجر به بهبود تشخیص زودهنگام و استراتژی‌های پیشگیرانه جدید برای بیماری آلزایمر شود که در حال حاضر بیش از ۴۰۰ میلیون نفر را در بیمارستان تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و هیچ درمانی ندارد .

افزایش شواهد بالینی و اپیدمیولوژیک به ارتباط بین بیماری قلبی و بیماری آلزایمر اشاره دارد , اما یک رابطه بیولوژیکی بین این دو حالت بحث‌برانگیز باقی مانده‌است . بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر نیز نشانه‌هایی از بیماری‌های قلبی و عروقی را نشان می‌دهند و مطالعات پس از مرگ نشان می‌دهند که مغز بسیاری از بیماران آلزایمری نشانه‌هایی از بیماری عروق را نشان می‌دهند که برخی دانشمندان گمان می‌کنند ممکن است باعث شروع زوال عقل شوند .

منبع سایت

علم روز


مشاوره روانشناسی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بیماری ,آلزایمر ,بیماری‌های ,نشان ,کورکومین ,مطالعات ,بیماری آلزایمر ,بیماری‌های قلبی ,نشان می‌دهند ,سطوح بالای ,بالای چربی‌های ,سطوح بالای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود بروز ترین ترینر ها News website 7tech درهم برهم فریبا جونم دوستت دارم مه فایل کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وسیاسی minicartoons باطراوت سایت سرگرمی و تفریحی اخبار سینمای ایران