موش ها

موش‌های بدون آسیب , دارای سطوح بسیار پایینی هستند . ~~~ این سلول‌ها دارای سطوح بسیار پایینی هستند . محققان دریافتند که ضربه مغزی سطح کودی را اساسا ً در تمام انواع سلول‌ها افزایش می‌دهد. آن‌ها نتیجه‌گیری کردند که برای سلامت مغز مهم است و ممکن است برای حفظ متابولیسم , هورمون تیروئید بیشتری را به مغز برساند . هورمون تیروئید به نام t4 در موش‌ها تزریق شد . t4 نقص یادگیری ناشی از آسیب را بهبود بخشیده و تغییراتی را در ژن‌های دخیل در یادگیری و حافظه ایجاد می‌کند . این تغییر در آسیب‌های ناشی از آسیب تروماتیک مغز , یافته جدیدی است . بعد از آسیب مغزی , متابولیسم کاهش می‌یابد . زیست شناسان فکر می‌کنند که t4 ممکن است متابولیسم را راه‌اندازی کند .

محققان شواهدی یافته‌اند که شواهدی دال بر تاثیر منفی این نوع سلول بر آسیب مغزی دارند .

محققان قادر بودند ببینند که چگونه ژن‌های مرتبط با بیماری آلزایمر در انواع مختلف سلول عمل می‌کنند و اطلاعات جدیدی در مورد این که این ژن‌ها زمانی عمل می‌کنند که تحت‌تاثیر ضربه مغزی قرار می‌گیرند . دکتر یانگ , نویسنده ارشد مطالعه و استادیار علوم زیست‌شناسی و فیزیولوژی , می‌گوید : " ما می‌دانیم کدام نوع سلول ممکن است در تحقیقات آینده هدف قرار دهیم . " " شاید ژن‌های مرتبط با بیماری آلزایمر در انواع سلول‌های مختلف فعال نباشند . "

برای اولین بار , زیست شناسان چندین ژن را یافتند که تحت‌تاثیر آسیب تروماتیک مغز قرار دارند که اخیرا ً به رفتار عصبی در انسان‌ها مرتبط شده‌است . آسیب تروماتیک مغز با افسردگی , اضطراب و اسکیزوفرنی همراه بوده‌است . این تحقیق می‌تواند به درمان‌های جدید برای این شرایط منجر شود.

آسیب به مغز می‌تواند منجر به چیزی شود که به عنوان صرع پس از سانحه شناخته شده‌است . محققان یک ژن یافته‌اند که می‌تواند به عنوان یک هدف بالقوه برای درمان این نوع صرع عمل کند.

آسیب تروماتیک مغز باعث تغییراتی در نحوه ارتباط سلول‌ها با یکدیگر می‌شود .

یانگ که عضو موسسه تحقیقات کمی و زیست‌شناسی ucla است , گفت : " دانستن اینکه کدام ژن‌ها در کدام سلول‌ها در یک فرد خاص در حال تغییر هستند , می‌تواند به درمان درست آن فرد منجر شود . "

گومز که یکی از اعضای مرکز تحقیقات آسیب مغزی ucla است , تحقیقات جدید را پیشرفت در پزشکی دقیق توصیف می‌کند که وعده درمان فردی برای بیماری‌ها را دارد .

روش‌های جدید شناسایی کاندیدهای داروی آلزایمر با خواص ضد پیری

منبع :

انستیتو پاستور

خلاصه :

پیری بزرگ‌ترین عامل خطر برای بسیاری از بیماری‌ها از جمله آلزایمر و سرطان است . آن‌ها دسته‌ای از ترکیبات ضد پیری هستند . تحقیقات جدید در حال حاضر یک زیر رده منحصر به فرد از این ترکیبات , دوبله شده به gnp ها ( gnp ها) , که کاندیداهای مواد مخدر هستند و روند پیری در موش را کاهش می‌دهند , شناسایی کرده‌است .

پیری بزرگ‌ترین عامل خطر برای بسیاری از بیماری‌ها از جمله آلزایمر و سرطان است . آن‌ها دسته‌ای از ترکیبات ضد پیری هستند . در حال حاضر , تحقیقاتی جدید , یک زیر رده منحصر به فرد از این ترکیبات , دوبله شده به gnp ها ( gnp ها) را شناسایی کرده , که کاندیداهای این دارو هستند و روند پیری را در موش‌ها کاهش می‌دهند .

نویسنده اول دیو شوبرت , استاد علوم اعصاب و رئیس آزمایشگاه عصب‌شناسی سلولی , می‌گوید : " بحث بر سر این است که اگر فرد بتواند طول عمر ارگانیسم‌های مدل مانند موش‌ها را افزایش دهد و این اثر را به انسان ترجمه کند , باید قادر به کاهش ظاهر بسیاری از بیماری‌ها مانند آلزایمر , پارکینسون , سرطان و ضعف کلی باشد . "

این مطالعه که در ژورنال علوم دارویی در ۱۱ نوامبر منتشر شد , در هم‌کاری با دانشمند ارشد دانشگاه , پاملا ماهر انجام شد که آزمایشگاه او در بخش تلفن همراه است و نویسنده ارشد این مطالعه است .

منبع سایت

علم روز


مشاوره روانشناسی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آسیب ,پیری ,آلزایمر ,جدید ,مغزی ,تحقیقات ,آسیب تروماتیک ,آسیب مغزی ,جمله آلزایمر ,بزرگ‌ترین عامل ,پیری بزرگ‌ترین ,بسیار پایینی هستند ,سطوح بسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تبلیغات تلگرام همینه که هست مشاوره و اجرای کف و کفسازها گرمایش برودت پارس جدیدترین سریال ها, دانلود قسمت آخر سریال ها کساییون هزار باید و نباید دندانپزشکی عرضه مستقیم فرش و تابلو فرش دست باف شرکت فنی مهندسی ستوس یادگیری زبان انگلیسی تفریحات سالم